• יעקב אפטר 9 צפון תל אביב    972-3-7444710  
 • תרגום

איתור נכס
אפשרויות חיפוש נוספות
מצאנו 0 תוצאות. האם לטעון את התוצאות עכשיו?
איתור נכס
אפשרויות חיפוש נוספות
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

נשמח לקבל ממכם את תגובותיכם על השרות שהענקנו לכם.
נשמח אם תציינו אם קניתם או מכרתם ועל התועלות שהפקתם מהשרות.
לרשותכם שתי אפשרויות תגובה. בחרו את הנוחה לכם.

נשמח לקבל תגובה על השרות שהענקנו לכם.

point

לקריאת ההמלצות שקבלנו:

המלצה בעזרת פייסבוק:

6 thoughts on “המלצות לקוחות

 • נילי פרץ
  on 11/11/2016

  אסתי ארנון טיפלה עבורנו בהשכרת דירה שלנו בתל אביב ובפיקוח על שיפוץ הדירה מול אנשי מקצוע עד להשגת התוצאה הרצויה ומציאת שוכרים מתאימים לדירה. הטיפול של אסתי לאורך כל הדרך היה יוצא דופן באיכותו ובתוצאותיו. אסתי משלבת באופן נדיר מסירות ויושרה מקצועיים ביחד עם חדות, ניסיון והיכרות עם השוק. הטיפול בדירה היה חשוב עבורנו בין היתר משום שאנחנו חיים בחו"ל ולא יכולנו לבקש לעצמנו נציגה יותר מסורה מאסתי. אסתי עובדת בזמינות מלאה כלפי הלקוחות שלה, יום ולילה, בראש גדול, בנעימות ובאווירה טובה ותומכת, כמעט מפנקת, חרוצה, ועם יחסי אנוש טובים בצורה יוצאת דופן. אין לנו ספק לגבי תרומתה בסגירת העסקה. יצויין גם שערן השותף של אסתי היה מוכן לגבות אותה בכל עניין שהתעורר והשלים אותה בכל מה שנדרש, ואין לנו ספק שהם צוות מנצח שסוגר עסקאות טובות עבור הלקוחות שלהם.
  נהננו מאוד לעבוד עם אסתי, ואנחנו מרגישים ברי מזל שהיא הופיעה עבורנו בזמן הנכון ובמקום הנכון, ומצפים להמשיך לעבוד איתה שוב בעתיד.
  גיל ונילי פרץ

 • בקי שוקן
  on 01/10/2016

  אורית רז תווכה בעסקת מכר של דירה בשיכון בבלי, אשר קניתי לאחרונה. לולא היא, העסקה לא היתה מתקיימת. אורית קידמה את העסקה בסבלנות, מקצועיות, אכפתיות ובעיקר עם כבוד רב לשני הצדדים בעסקה. אני שמחה להמליץ עליה למתעניינים בשירותי תיווך. לא תצטערו.
  בכבוד רב,

  בקי שוקן

 • אסתי וערן היקרים,

  היה לנו העונג לעבוד אתכם. לא כל יום מוצאים אנשים כלכך מקצועיים, ישרים ואדיבים גם יחד. הפכתם לנו את חווית מכירת הדירה לחוויה נהדרת וקלילה, מבלי יותר מידי התעסקויות.
  גם נטע וגם אני מודים לכם על כך מאוד!

  אוהבים ומעריכים,
  נטע ונמרוד גליקסמן

 • דב נסיס
  on 05/05/2016

  אומר זאת במילים פשוטות…. כאחד שחיי את חייו הבוגרים בחו"ל והיה מעורב במספר לא מבוטל של עסקאות … ובמיוחד בארה"ב…. לאסתי ישנה איכות, יושרה ושקיפות מקצועית בלתי ניתנות לשכפול…. איכויות שלדעתי לא תמצאו או תתקלו בשום מקום אחר (מבחינת ניסיוני לפחות). היא מחויבת, יסודית (עד כאב)…. ואייך שאומרים בניו-יורק על איכות ברוקר (מכל סוג שהוא)…. She is a deal closer !!!

 • גנור דורית
  on 31/01/2016

  הגעתי לאסתי ארנון במקרה בעת שהיה מול משרדם במרכז המסחרי בל'. פעלתי עפ"י האינטואציה ובחרתי לחפש דירה בעזרתה של אסתי בלבד. מצאתי מתווכת מקצוענית, מכובדת, רצינית, חרוצה ורגישה, שונה לחלוטין מן הסטראוטיפ המקובל על מתווכים. אסתי השקיעה שעות רבות בחיפוש מדויק לדרישותי, הרחיבה את מעגל החיפוש בעזרת שיתופי פעולה ללא היסוס. גם כששיניתי את אזור החיפוש המליצה לי על עמיתים ראויים. בכל אתר אסתי דאגה ללא טיוח להציג בפני יתרונות וחסרונות אמיתיים של כל נכס. ממליצה מאוד לעבוד אם משרד אבסולוט, אפנה בהחלט את חברי ואם אזדקק בשנית אפנה ללא היסוס.

 • הדס ארנס
  on 20/01/2016

  אורית רז תיווכה בבלעדיות דירה בבבלי בבעלותנו.
  ניסינו למכור את הדירה בעצמנו במשך 8 חודשים, ללא הצלחה (למרות שהיו מתעניינים רבים).
  אורית קיבלה בלעדיות על הדירה ובתוך 3 חודשים הדירה נמכרה.
  אורית טיפלה בלקוחות ובשיתופי פעולה עם מתווכים אחרים על בסיס יומיומי, הראתה את הדירה והפוטנציאל לשיפוץ הטמון בה והשיגה עבורנו מחיר מצויין.
  אורית מקצועית, אמינה ואדיבה.

השאירו תגובה

הדוא''ל שלך לא יפורסם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות