• 972-3-7444710  
  • יעקב אפטר 9 צפון תל אביב  
  • תרגום

תוצאות החיפוש שלך

הערכת שווי דירה בתל אביב

פורסם ע''י אלכס ארנון ב 28/03/2015
| 0

מה קובע את מחיר הנכס?

הערכת שווי דירה בתל אביב – אבסולוט נכסים.

קיימות כמה אפשרויות להערכת שווי דירה או נכס בתל אביב, חלקן חינם וחלקן בתשלום: מחירון נדל"ן, יועץ נדל"ן ושמאי מקרקעין. בנוסף לאלה מושפע מחיר הדירה ממחיר השוק, מהיצע הדירות לעומת הביקוש,וכן מהמצב הכלכלי, הפוליטי והמדיני של מדינת ישראל לצד המגמות המשתנות של השוק.

הערכת שווי הדירה חוסכת בזמן, בכסף ובעגומת נפש מיותרת. כאמור, ניתן לבדוק מה ערכה של הדירה בשלושה דרכים:

מחירון נדל"ן: ברשת האינטרנט ניתן למצוא את מחירון הנדל"ן. הכנסת הפרמטרים הנדרשים באופן מדויק אל הסעיפים המתאימים יעלו הערכה ראשונית לגבי עלות הדירה.אין המחירון מחליף ייעוץ של שמאי מקרקעין, אך הוא כלי שימושי, מהיר ונוח לקהל הרחב.

יועץ הנדל"ן: כל יועץ מכיר את הטריטוריה בה הוא מסתובב, ואת השוק. הוא מודע להיצע ולביקוש, ולכן יוכל להתאים את המחיר המומלץ לנכס (על פי טיבו) כדי למשוך אליו קונים.

 שמאי מקרקעין: שמאי מקצועי מוסמך מטעם מועצת השמאים של משרד המשפטים.אמנם מדובר בשירות בתשלום שלעתים גבוה, אך הוא נחשב מקור מהימן ומוסמך.

מה לגבי מחיר השוק?

המחיר הממוצע המוצע בשוק מהווה כלי משמעותי שבסופו של דבר קובע את שוויה של הדירה. המחיר אותו הקונה מוכן לשלם עבור הדירה, והמחיר בו מוכן בעל הדירה למכור אותה, מהווים ערך אובייקטיבי המשפיע על כלל הדירות באזור בו היא נמכרת.זהו, בסופו של דבר, המחיר הממוצע המתאים לכלל הקונים והמוכרים במשק. יוצאים מהכלל דירות הנמכרות במחיר נמוך או גבוה יותר כגון מכירת דירה בהליך של כונס נכסים, או רכישת דירה על ידי ילדים המעוניינים לשלם מחיר גבוה כדי להתגורר על יד ההורים, וכדומה.

הערכת שווי דירה בתל אביב חשובה, אך מוכרים רבים בוחרים לנקוב בסכום מסוים שנראה להם מתאים וראוי לדירתם (הרי אין הגבלה על תמחור הנכס). במקרים כגון אלה ייתכנו שתי אופציות: מכירת הנכס במחיר מופקע למי שמסכים לשלם, או מכירת הנכס במחיר נמוך הרבה יותר מערכו.

בשני המקרים מדובר על הפסד: מחיר נמוך פוגע במוכר הנכס, ורכישת דירה במחיר מופקע לא קורה לעיתים קרובות מידי וכך הנכס יעמוד למכירה זמן רב מאוד עד שבעל הנכס יתפשר על המחיר.

הערכת הנכס מאפשרת בירור שווי הנכס ומשקפת את השוק הריאלי של רכישות הדירה ומכירתן. בסופו של דבר מדובר ברווח נקי גם של המוכר וגם של הקונה.

אנחנו באבסולוט נוכל לבצע הערכת שווי דירה בתל אביב חינם ולתרום מניסיוננו כדי להביא לתמחור מקסימלי אשר לא יזיק למכירה על ידי תמחור ייתר ו"ישרוף אותה" בשוק.

אנו משתמשים מחד במאגריי מידע ממשלתיים אותם נציג לפניכם כמדד למכירת דירות באזורכם. מצד שני נעזור לכם לשקול מרכיבים שוני בנכס שלכם אשר יוסיפו או יגרעו מהמחיר הממוצע באזור.

השתמשו בשרות וביכולות שלנו בכדי למכור את הנכס שלכם במחיר הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר.

במהירות גבוה יותר

במחיר טוב יותר

חסכון בזמן

השאירו פרטים בטופס או התקשרו

אלינו עכשיו ונשמח לסייע במכירת הנכס

שם: (*נדרש)

דוא''ל: (*נדרש)

נושא:

הודעה:

אסתי ארנון 054-9005557        ערן קופמן 054-8068303

השתמשו בשרות וביכולות שלנו בכדי למכור את הנכס שלכם במחיר הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר.

במהירות גבוה יותר

במחיר טוב יותר

חסכון בזמן

השאירו פרטים בטופס או התקשרו

אלינו עכשיו ונשמח לסייע במכירת הנכס

שם: (*נדרש)

דוא''ל: (*נדרש)

נושא:

הודעה:

אסתי ארנון 054-9005557

ערן קופמן 054-8068303


לצ'אט מיידי בווצאפ לחצו על התמונה


דילוג לתוכן